Wanna czy prysznic? Wanna z parawanem

Wanna i prysznic konkurują ze sobą od początku swojego istnienia. Każde z nich pozwala na codzienną higienę, ale na różny sposób, dzieląc przez to użytkowników na dwie grupy zwolenników.


Dla kogo wanna?

Dla osób lubiących spędzać w łazience dużo czasu, potrzebujących codziennego zrelaksowania. Jeśli odprężają Cię kąpiele z pianką, ciekawą książką i kieliszkiem wina,  ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie!


Dla kogo prysznic?

Dla tych, którzy cenią sobie czas i dbają o środowisko (oraz domowy budżet). W domach, w których używa się prysznica zamiast wanny, można odnotować duże oszczędności wody. Takie rozwiązanie jest również idealne do niewielkich łazienek.


A jeśli lubimy korzystać z wanny i z prysznica?

Dodam, że chodzi o sytuację, kiedy łazienka jest na tyle mała, że nie daje możliwości zabudowy obydwu. Podstawą jest dobre rozplanowanie. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest opcja 2w1, czyli wanna z prysznicem. Wystarczy zamontować deszczownicę oraz parawan nawannowy. Można też użyć zasłony, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to zbytnio higieniczne, ani funkcjonalne. Parawan jest dużo trwalszy, można go z łatwością umyć i dobrze zabezpiecza łazienkę przed zalaniem wodą.


Parawany nawannowe można kupić w sklepach z armaturą łazienkową. Ich koszt zaczyna się od kilkuset złotych.


kolo.com.pl


besco.eu


armaret.pl


armaret.pl


PS. Co wolicie? Wannę czy prysznic? 😉

4 thoughts on “Wanna czy prysznic? Wanna z parawanem”

  1. Najlepiej zmieści prysznic i wannę osobno. Ale jak trzeba wybierać to prysznic, bo zawsze sobie marzę o kąpielach w wannie, ale nigdy ich nie realizuję. I w wannie najczęściej kąpie się pies i podlewają się kwiatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge