Stylowa łazienka

 Szczególnym miejscem w moim domu jest łazienka. Kojarzy mi się ona z relaksem, wyciszeniem oraz przyjemnymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Staram się aby zawsze była czysta i uporządkowana, dzięki czemu czas w niej spędzony pozytywnie mnie nastraja i regeneruje siły po ciężkim dniu. Traktuję ją jako prywatne, domowe SPA.
Poniżej przedstawiam kilka propozycji stylowo urządzonych łazienek, które skradły moje serce, a mogą przypaść do gustu również Wam (i niektórym przydać się jako inspiracja do aranżacji swojej łazienki).
Park Avenue Apartment in Rosario Candela Building
 Łazienki na zdjęciach urządzone są w stonowanych kolorach, które odprężają. Kwiaty są piękną ozdobą, dodatkowo nadają temu miejscu przyjemny klimat. Warto wybrać takie, które lubią wilgoć oraz wolą nie być wystawione na słońce (można wybrać sztuczne).
Port Credit Townhome
Naturalne materiały jak kamień, drewno są wyznacznikiem dobrego gustu oraz gwarancją wysokiej jakości.
Gold Coast Residence
Harbour Point Marina
Luxurious Getaway at the Floridian Golf and Yacht Club
Odpowiednie oświetlenie za pomocą dużego okna, jeśli nie mamy widoku bezpośrednio na  sąsiadów lub ulicę 🙁 i/lub oświetlenie sztuczne, które stworzy przytulną atmosferę.
Glenwood ProjectTraditional Bathroom
Jak widać na wszystkich zdjęciach, w pomieszczeniach brakuje pralki… Idealna łazienka jest przestronna, kojarzy się tylko z relaksem. Tak więc jest to opcja (niestety) dla posiadaczy dużych domów, którzy miejsce dla pralki wygospodarują  w domowej pralni.
Clawson Architects Projects
Boulder Residence
Personal Spa Bath
Greenwich Residence
Czy taka luksusowa i przestronna łazienka jest również Waszym marzeniem? 😉

4 thoughts on “Stylowa łazienka”

  1. Duża, przestronna łazienka to także moje marzenie. Obowiązkowo z oknem. Uwielbiam shuttersy przez które delikatnie przelatuje światło, tworząc w pomieszczeniu fantastyczny klimat. Ale niestety w większości polskich bloków łazienka to klitka w której wszystko jest upchnięte-pralka,suszarka… czyli średnio się to kojarzy z salonem kąpielowym:)
    Prosto z wnętrza ostatnio opublikował…Wszechobecna cegła we wnętrzu. Mieszkanie w starej szwedzkiej kamienicy.My Profile

  2. Popieram to co napisałaś. Jednak zazwyczaj znajdzie się jakieś rozwiązanie na funkcjonalne i ładne urządzenie klitki. Nie będzie ona na pewno salonem kąpielowym ale zawsze przyjemniejszą niewielką łazienką 🙂
    Pozdrawiam

  3. Fantastyczne aranżacje łazienek. Na pewno żadna pani domu nie powstydziłaby się tak urządzonego pomieszczenia. Te stylowe łazienki prezentują się naprawdę bardzo elegancko, przy czym mnie osobiście najbardziej do gustu przypadła ta, w której na podłodze pojawiło się drewno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge