Pomysły na ciekawy zagłówek łóżka

Najbardziej dekoracyjnym elementem łóżka jest wezgłowie. Nocując w hotelu zawsze dużą uwagę skupiam właśnie na ciekawym zagłówku, który de facto nadaje klimat sypialni i sprawia, że jest ona bardzo przytulna i komfortowa.

Zagłówek łóżka może być pikowany, tapicerowany, drewniany, modułowy, itp. – rozwiązań jest wiele. Podejmując odważną decyzję o zwiększeniu rozmiarów wezgłowia do ponad przeciętnych możemy mieć pewność, że element ten stanie się najciekawszym punktem sypialni. Zobaczcie kilka inspiracji wnętrz z udziałem pięknych zagłówków.


madeforbed.pl


madeforbed.pl
Powyżej wezgłowia modułowe, tapicerowane. Takie zagłówki możemy zamówić u producenta lub zrobić je samemu. Znalazłam w sieci instrukcję do samodzielnego wykonania: http://widzialam.pl/zaglowki-panelowe-diy/.

Piękne, stylowe wezgłowia pikowane. Wersja „zrób to sam”: http://www.lifebymada.pl/diy-tutorial-jak-zrobic-samodzielnie-piekny-zaglowek-lozka/.Zagłówek drewniany.Ponadnormatywne rozmiary, czyli wezgłowie na całej ścianie, sięgające sufitu. Prawda, że piękne?
Na koniec niebanalne rozwiązanie – zagłówek drewniany stanowiący wnękę w ścianie.


Zagłówek możemy doświetlić, dzięki temu klimat sypialni będzie jeszcze bardziej przytulny. Myślę, że w każdej
z powyższych sypialni nie miałabym problemu z zaśnięciem 🙂


Co myślicie o takich zagłówkach?

źródło zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge