Oświetlenie ogrodu – lampiony

Na zewnątrz wreszcie zrobiło się słonecznie i ciepło. Wieczory majowe są bardzo przyjemne: zapach kwitnących kwiatów, świeża trawa, rześkie ciepłe powietrze tworzą niepowtarzalny klimat. Szkoda, że akurat teraz noce nie są najdłuższymi w roku:) Aby jeszcze bardziej umilić chwile spędzone w ogrodzie czy na balkonie można oświetlić go lampionami.


Obrazek


 Lampiony ogrodowe są  zróżnicowane: wiszące lub stojące


Obrazek


Obrazek


Można je kupić lub zrobić samemu (wystarczy puszka lub szklany pojemnik w stylu słoika oraz świeca)


Obrazek


Obrazek


Lampiony naturalne plecione z rattanu.

lampiony_800
www.jasnyswiat.pl

Lampiony stalowe ze szklanymi ściankami.


Obrazek


Dyskretne oświetlenie jest romantyczne i bardzo nastrojowe, dlatego lampiony ogrodowe świetne sprawdzą się na imprezach plenerowych takich jak piknik czy wesele. Na zdjęciach lampiony papierowe.


Obrazek


Obrazek


Lampiony robią duże wrażenie, a ich szeroki wybór zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób.

6 thoughts on “Oświetlenie ogrodu – lampiony”

  1. Lampiony to podstawa tu gdzie mieszkam. Wieksza czesc domow ma na tarasach, ogrodach czy tez przed drzwiami frontowymi lampiony. Szczegolnie zima, gdy noce dluzsze wyglada to uroczo 🙂
    Paula ostatnio opublikował…To idzie młodość!My Profile

  2. Też bardzo podobają mi się lampiony w ogrodzie, szczególnie jak ogród jest ładnie zaaranżowany. Właśnie stoję przed wyborem odpowiednich mebli do mojego ogrodu i chyba zdecyduje się na drewniane. Będą się pięknie prezentować w blasku lampionów.
    PaniJD ostatnio opublikował…Solidne i wytrzymałe meble sosnoweMy Profile

  3. Oświetlenie Ogrodu naprawdę daje klimat, Pozwala się zrelaksować i zapomnieć o trudach życia codziennego. Ogród stanowi dla mnie taką ostoję. Zapraszam zawsze najbliższych znajomych i przyjaciół. Jeżeli dobrze oświetlisz swój ogród tak nastrojowo zobaczysz że będziesz chciał tam częściej przebywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge