Nowoczesna łazienka

Lubię kiedy w łazience panuje ład. Wszystkie rzeczy są na swoim miejscu, najlepiej poza zasięgiem wzroku. Myślę, że kiedy w naszym otoczeniu panuje jak najmniej chaosu, wtedy dużo łatwiej o spokój wewnętrzny.
Przy urządzaniu łazienki oprócz wyboru wyposażenia bardzo istotną sprawą jest dobre przemyślenie jej funkcjonalności. Zwłaszcza jeśli nie cieszymy się  dużą powierzchnią użytkową. Warto pomyśleć o przestrzeni do przechowywania ręczników, kosmetyków, itp. już na etapie projektowania. Kiedy nie chcemy, aby były one na widoku możemy ukryć je w schowku – za zabudową stelaża miski ustępowej lub szafce pod umywalką. Przy zakupie ceramiki lub okładziny nie kierujmy się sezonowymi trendami. Lepiej postawmy na ponadczasowe i naturalne materiały, ich kolory i wzory. Szyku takiej łazience dodadzą na pewno stylowe baterie, oświetlenie lub zdobione lustro. Taka nowoczesna łazienka może już poszczycić się mianem pokoju kąpielowego.

Gdzie to kupić? oświetlenie, lustro

Gdzie to kupić? płytki ścienne, wanna

Gdzie to kupić? wanna , żyrandol

Gdzie to kupić? pozłacane baterie

Gdzie to kupić? kabina prysznicowa, tapeta, plytki geometryczne

Gdzie to kupić? umywalki

Gdzie to kupić? Baterie, świece

Na koniec pomysłowe rozwiązanie na schowek dla suszarki

źródlo zdjęć

2 thoughts on “Nowoczesna łazienka”

  1. Najbardziej podobają mi się owoczesne łazienki, w których motywem przewodnim są pastelowe kolory. W takim miejscu podczas kąpieli można porządnie wypocząć, a chyba o to chodzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge