Niewielka, ale elegancka kuchnia

Urządzenie niewielkiej powierzchniowo kuchni to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli chcemy aby była ergonomiczna i jednocześnie elegancka.

Moim zdaniem najlepiej zwrócić się w tej kwestii o pomoc do projektanta wnętrz lub od razu bezpośrednio do doświadczonego i sprawdzonego stolarza (ten drugi idąc z duchem czasu coraz częściej samodzielnie wykonuje przed realizacją projekt z wizualizacją na życzenie klienta). Możemy też sami spróbować dobrać odpowiednie dla nas i naszego metrażu meble kuchenne wraz z akcesoriami do kuchni, oświetleniem, ceramiką i całą resztą.

Tymczasem zaczerpnijmy kilka inspiracji wnętrz, które pomogą w zaaranżowaniu eleganckiej kuchni.Powyższe aranżacje najlepiej sprawdzą się w mieszkaniach w mieście. Kuchnie na wsi są nieco bardziej sielskie.

W tych klasycznych i gustownych kuchniach na próżno szukać pstrokatych dodatków. Zapewne sprawiałyby w nich wrażenie kiczowatych. Eleganckie kuchnie to stonowane kolory (biały, szary, czarny, granat) dobrej jakości materiały, klasyczny wystrój i przede wszystkim … umiar w wystroju 🙂 To piękno samo w sobie!


źródło zdjęć

3 thoughts on “Niewielka, ale elegancka kuchnia”

  1. A ja muszę się szczerze przyznać, że nienawidzę małych kuchni, ciężko mi się w nich odnaleźć, zwłaszcza ze względu na to, że lubię gotować i w mojej wymarzonej kuchni kuchenka powinna mieć 6 planików…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge