Meble ogrodowe

Zbliża się weekend, pogoda podobno ma dopisać. Wykorzystajmy ten czas najmilej jak się da spędzając go na świeżym powietrzu.

Będąc szczęśliwcem posiadającym działkę warto zaaranżować w swoim ogrodzie miejsce, gdzie będzie można usiąść w szerszym gronie wraz z najbliższymi bądź też samemu z książką lub kubkiem kawy i relaksować się w ciepłe letnie dni.

Dziś prezentuję kilka aranżacji z wykorzystaniem mebli ogrodowych. Meble te powinny być wygodne, estetyczne, trwałe ale także odporne na czynniki atmosferyczne takie jak promienie UV oraz deszcz.

meble ogrodowe

Ostatnimi czasy wielką sławą cieszą się meble wykonane z palet. Ich dużą zaletą oprócz funkcjonalności jest cena. Niepotrzebne, użyte palety można kupić zwykle do 40 zł/szt od firm budowlanych lub na skupie palet. Następnie wyczyścić i samemu stworzyć meble według własnej wizji. To zdecydowanie wersja dla osób kreatywnych.

meble z palet2

Meble ogrodowe z palet

Poniżej aranżacje z meblami wykonanymi z rattanu oraz technorattanu. Różnią się one tym, że rattan jest materiałem naturalnym, produkowanym z pnączy azjatyckich palm. Technorattan natomiast jest wyprodukowany z polietylenu, jest bardziej trwały i odporny na czynniki zewnętrzne od swojego pierwowzoru.

meble rattanowe

meble z technorattanu

meble rattan

huśtawka kokon

Na koniec klasyka – meble drewniane.

relaks w ogrodzie

meble ogrodowe drewniane

meble ogrodowe z drewna

Życzę Wam udanego weekendu 🙂

4 thoughts on “Meble ogrodowe”

  1. Ja też jakiś rok temu tego rodzaju ogrodowe meble z palet kupiłam i jestem z nich do tej pory bardzo zadowolona – bardzo fajnie do ogólnego planu pasuje mi zwłaszcza huśtawka. Niewielkim kosztem naprawdę pięknie dzięki takim mebelkom można sobie ogródek urządzić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge