Inspiracje weselne – wesele w kolorze brzoskwiniowym

stol_weselny


Lato to pełnia sezonu nie tylko urlopowego ale i weselnego. Większość z Was wzięła lub będzie brała udział w co najmniej jednej takiej imprezie w tym roku, co niektórzy wybrańcy planują lub już domykają na ostatni guzik swój Wielki Dzień. Dla tych ostatnich wyszukałam kilka zdjęć, które mogą zainspirować do dekoracji sali weselnej.


peach color


Na samym początku warto zastanowić się nad jakimś motywem przewodnim imprezy lub kolorem dominującym. Następnie dostosować do tego pozostałe elementy aby wszystko było spójne ze sobą.

Dziś przedstawiam dekoracje, w których dominuje kolor brzoskwiniowy. Sama zastanawiam się  nad takim motywem, a więc dlatego idzie on na pierwszy rzut.


peach_wedding


balony


Kolor brzoskwiniowy jest delikatny i jednocześnie pogodny. Aby nie był monotonny najlepiej zestawić go z kolorem złotym, pudrowym różem lub kolorem brzoskwiniowym tyle, że występującym w różnej intensywności:)


peach_and_gold_wedding


wesele_w kolorze brzoskwiniowym


 

Moim zdaniem ten kolor ma jakiś urok i niesamowicie przyciąga wzrok. A co Wy o nim myślicie?

 

źródło zdjęć

3 thoughts on “Inspiracje weselne – wesele w kolorze brzoskwiniowym”

  1. Bardzo ciekawy motyw 🙂 Ja jednak jestem zwolenniczką mocnych kontrastów, dlatego wolę mocniejsze kolory, jak np. niebieski czy fioletowy 🙂 Ale ten motyw jest taki… delikatny, łagodny. Bardzo ładny, pomimo mojego innego gustu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge