FotoRelacja z 4Design Days

Na targach 4Design Days w Katowicach byłam po raz pierwszy. 4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Jest to dosyć młode wydarzenie, po raz pierwszy odbyło się w 2016 roku. Targi były mniejsze od ubiegłorocznych targów wnętrzarskich w Poznaniu, na których również miałam okazję być. Skupiły one głównie wystawców ze Śląska i Warszawy. Jednak warto było pojechać i zobaczyć designerskie nowości oraz hity, które aktualnie panują w Polsce. Zapraszam to obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!Zgadnijcie co to…………Odpowiedź brzmi: Lodówka SMEG w kształcie Fiata 🙂Tutaj lodówka SMEG pokryta farbą tablicową.
 Mega designerskie kaloryferyWykład dot. koloru roku 2018 ULTRA VIOLETUOryginalna ściana sypialni
Płytki w kształcie rybiej łuski – ten gorący designerski trend panuje od ubiegłego roku. Zapowiada się, że 2018 będzie dla tego motywu równie łaskawy.Wielkie WOW. Mozaika tworzona na podstawie dowolnego wzoru lub zdjęcia. Pytacie mnie w mailach o firmę, oferującą zrealizowanie wymyślonej przez Was mozaiki – od dziś odpowiedź znajduje się na tym zdjęciu 🙂
Misterna robotaPiękny ceramiczny kominek  (Heritageceramics) do klasycznych wnętrz, luksusowych apartamentów i kamienic.
Kolejny designerski trend – ogród w słoikuJak odmienić wnętrze na wiosnę? Założyć ciekawą tapetę!

Co myślicie o kuchniach Lacanche?Metalowe taborety wykonane metodą dmuchaniaDesignerskie oświetlenieA tutaj – palenisko Hetta, alternatywa dla klasycznego ogniska.


PS. Co najbardziej przypadło Wam do gustu? A może też byliście na 4Design Days?

2 thoughts on “FotoRelacja z 4Design Days”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge