Designerski detal w domu – spersonalizowany włącznik światła

Od kilku miesięcy jesteśmy pochłonięci wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Ostatecznie postawiliśmy na styl klasyczny, w którym czujemy się najlepiej.

Jako kolor ścian wybraliśmy biel, która jest bezpieczną i uniwersalną bazą pod dalsze urządzanie wnętrz, a także późniejsze remonty. Ostatnimi czasy to właśnie kolor biały oraz odcienie szarości wiodą prym na ścianach polskich domów. Zauważyłam tę tendencję również wśród większości naszych znajomych, którzy są na tym samym etapie życiowym co my.


Kiedy wreszcie zamontowano nam panele podłogowe, z przyjemnością pojechałam zobaczyć ten kolejny etap, który zbliżał nas do upragnionej przeprowadzki.  Panele rzeczywiście nadały (dotychczas surowemu) mieszkaniu domowy klimat. Jestem jednak detalistką, spojrzałam na białe gniazda elektryczne i od razu przyszło mi do głowy, że przysłowiową „kropką nad i” byłyby u nas gniazda w kolorze paneli. Niestety – biel ścian pomimo tego, że jest uniwersalna, bez dobrania odpowiednich dominujących barw lub wzorów będzie po prostu nudna… Szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałam (ale to nic straconego, za kilka miesięcy wrócę do tego tematu :))

Dosłownie kilka dni później okazało się, że bardzo łatwo można kupić taki designerski detal! Z pomocą przychodzi sklep printlights.pl, który ma w swojej ofercie spersonalizowane włączniki światła, gniazda elektryczne i osłony pod włącznik. Możemy wybierać z naprawdę dużej ilości gotowych już wzorów lub własnoręcznie zaprojektować swój wymarzony włącznik. Mnie najbardziej zainteresowały osłony pod włącznik i gniazda w kolorze drewna, ze względu na naszą podłogę. Przy zakupie na pewno decydowalibyśmy się na własny projekt – kolor ten sam co podłoga. Ciekawą opcją są również produkty printlights.pl imitujące marmur lub te w jednolitych, intensywnych barwach. Zastanawiam się też nad włącznikami do pokoju dziecięcego. Są naprawdę świetnym pomysłem! Myślę, że kiedy nasze Maleństwo trochę podrośnie to wymienimy również włączniki na bajecznie kolorowe. Zobaczcie moje propozycje!Włączniki światła imitujące marmur.

printlights.plWłącznik światła z motywem krystalicznej wody.

printlights.plWłącznik światła do pokoju dziecięcego.

printlights.plSpersonalizowane gniazda elektryczne w kolorze drewna.

printlights.plWłączniki światła do pokoju nastolatków

printlights.pl


Myślę, że pomysł ze spersonalizowanymi włącznikami jest naprawdę dobry, z pewnością ucieszy wszystkich fanów designu i ciekawych wnętrz 🙂

Wpis powstał we współpracy z Printlights.pl

 


 

2 thoughts on “Designerski detal w domu – spersonalizowany włącznik światła”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge