Ciekawe aranżacje z fototapetami

Fototapeta jest dekoracyjnym elementem wnętrz, który od kilku lat ciągle wydaje mi się być bardzo interesujący. Wszystko za sprawą niesamowitego wrażenia, jakie możemy dzięki niej uzyskać. Krajobraz zapierający dech w piersiach, który będzie nas witał zaraz po przebudzeniu? Widok na oryginalną architekturę w salonie, czy też bajkowe tło w pokoju dziecięcym? Wybór naprawdę jest OGROMNY. Każdy z nas ma swoje wymarzone miejsce, które chciałby odwiedzić, zabytek który pragnie zobaczyć lub bardzo dobrze mu się kojarzy. Fototapeta może przybliżyć nasze marzenia i właśnie to najbardziej mi się w niej podoba.

Fototapeta pięknie ożywi wnętrze. Pod warunkiem oczywiście, że  nie będzie ono pstrokate, przepełnione po brzegi meblami i innymi przedmiotami. Jeżeli pomieszczenie utrzymane jest w spokojnej i jednolitej tonacji kolorystycznej ciekawy efekt zrobi fototapeta w intensywniejszych kolorach lub przedstawiająca coś, co mocno skupia uwagę.


www.uwalls.pl


www.uwalls.pl


www.uwalls.pl


Podobnie jak poprzednio, na zasadzie kontrastu – jeżeli wnętrze wypełnione jest zdecydowanymi barwami, dobrym rozwiązaniem będzie fototapeta w odcieniach np. szarości. Pamiętajmy też, aby jej tematyka pasowała do charakteru pomieszczenia.


Ciekawym zabiegiem jest użycie fototapety optycznie powiększającej wnętrze.


Podoba mi się również to, że kiedy widok na fototapecie znudzi nam się, łatwo możemy wymienić go na nowy, jeszcze ciekawszy.

W sklepie internetowym Uwalls.pl jest  bardzo duży wybór fototapet. Oprócz tych dostępnych na ich stronie internetowej macie możliwość wykorzystania swojego zdjęcia. Wszystko to za bardzo rozsądną cenę, znajdziecie je tutaj: fototapety od uwalls.pl.

PS. Która aranżacja podoba Wam się najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge